Расписание маршрутных такси предоставлено областным оператором перевозки пассажиров «Минобпассажиртранс». Если по каким-либо причинам перевозчики не соблюдают данное расписание, то обращайтесь к самим перевозчикам или в «Минобпассажиртранс». 

  • Маршрут №1001ТК

    Чыгуначны вакзал — Раённая бальніца

    ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
    06:00; 06:16; 06:24; 06:32; 06:40; 06:48; 06:56; 07:04; 07:12; 07:20; 07:28; 07:36; 07:44; 07:52; 08:00; 08:08; 08:16; 08:24; 08:32; 08:40; 08:48; 08:56; 09:04; 09:12; 09:20; 09:28; 09:36; 09:44; 09:52; 10:00; 10:08; 10:24; 10:32; 10:40; 10:48; 10:56; 11:12; 11:20; 11:28; 11:36; 11:44; 11:52; 12:00; 12:08; 12:16; 12:24; 12:32; 12:40; 12:48; 12:56; 13:04; 13:12; 13:20; 13:38; 13:46; 13:54; 14:02; 14:10; 14:18; 14:26; 14:34; 14:42; 14:50; 14:58; 15:06; 15:14; 15:22; 15:30; 15:38; 15:46; 15:54; 16:02; 16:10; 16:18; 16:26; 16:34; 16:42; 16:50; 16:58; 17:06; 17:14; 17:22; 17:30; 17:38; 17:46; 17:54; 18:02; 18:10; 18:18; 18:26; 18:34; 18:42; 18:50; 18:58; 19:06; 19:14; 19:22; 19:30; 19:38; 19:46; 19:54; 20:10; 20:18; 20:26; 20:34; 20:50; 21:14; 21:46.

    РАЁННАЯ БАЛЬНІЦА
    05:42; 05:50; 06:04; 06:12; 06:22; 06:36; 06:44; 06:52; 07:00; 07:08; 07:16; 07:24; 07:32; 07:40; 07:48; 07:56; 08:04; 08:12; 08:20; 08:28; 08:36; 08:44; 08:52; 09:00; 09:08; 09:16; 09:24; 09:32; 09:40; 09:48; 09:56; 10:04; 10:12; 10:20; 10:28; 10:36; 10:52; 11:00; 11:08; 11:16; 11:24; 11:40; 11:48; 11:56; 12:04; 12:12; 12:20; 12:28; 12:36; 12:44; 12:52; 13:00; 13:08; 13:16; 13:24; 13:32; 13:40; 13:48; 14:06; 14:14; 14:22; 14:30; 14:38; 14:46; 14:54; 15:02; 15:10; 15:18; 15:26; 15:34; 15:42; 15:50; 15:58; 16:06; 16:14; 16:22; 16:30; 16:38; 16:46; 16:54; 17:02; 17:10; 17:18; 17:26; 17:34; 17:42; 17:50; 17:58; 18:06; 18:14; 18:22; 18:30; 18:38; 18:46; 18:54; 19:02; 19:10; 19:18; 19:26; 19:34; 19:42; 19:50; 19:58; 20:06; 20:14; 20:22; 20:46; 21:18; 22:14.

  • Маршрут №1002ТК

    4-я паліклініка — Лядзішча

    4-Я ПАЛІКЛІНІКА
    06:00; 06:16; 06:24; 06:40; 06:48; 06:56; 07:12; 07:20; 07:36; 07:44; 07:52; 08:08; 08:16; 08:32; 08:40; 09:28; 09:36; 09:44; 10:00; 10:08; 10:40; 10:56; 11:04; 11:20; 11:28; 11:36; 11:52; 12:00; 12:16; 12:24; 12:32; 12:48; 12:56; 13:12; 13:20; 13:28; 13:44; 13:52; 14:08; 14:16; 14:34; 14:50; 14:58; 15:14; 15:22; 15:30; 15:46; 15:54; 16:10; 16:18; 16:26; 16:42; 16:50; 17:06; 17:14; 17:22; 17:38; 17:46; 18:02; 18:10; 18:18; 18:34; 18:42; 18:58; 19:14; 19:30; 19:38; 19:54; 20:02; 20:10; 20:26; 20:50; 20:58; 21:54; 00:00.

    ЛЯДЗІШЧА
    05:56; 06:20; 06:28; 06:44; 06:52; 07:08; 07:16; 07:24; 07:40; 07:48; 08:04; 08:12; 08:20; 08:36; 08:44; 09:00; 09:08; 09:56; 10:04; 10:12; 10:28; 10:36; 11:08; 11:24; 11:32; 11:48; 11:56; 12:04; 12:20; 12:28; 12:44; 12:52; 13:00; 13:16; 13:24; 13:40; 13:48; 13:56; 14:12; 14:20; 14:36; 14:44; 15:02; 15:18; 15:26; 15:42; 15:50; 15:58; 16:14; 16:22; 16:38; 16:46; 16:54; 17:10; 17:18; 17:34; 17:42; 17:50; 18:06; 18:14; 18:30; 18:38; 18:46; 19:02; 19:10; 19:26; 19:42; 19:58; 20:06; 20:22; 20:30; 20:38; 20:54; 21:18; 21:26

  • Маршрут №1003ТК

    Чыгуначны вакзал — Мікрараён-6

    ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
    06:20; 06:30; 06:50; 07:00; 07:10; 07:20; 07:30; 07:40; 07:50; 08:00; 08:10; 08:20; 08:30; 08:40; 08:50; 09:00; 09:10; 09:20; 09:30; 09:40; 09:50; 10:00; 10:10; 10:30; 10:40; 11:00; 11:20; 11:30; 11:40; 11:50; 12:00; 12:10; 12:20; 12:30; 12:40; 12:50; 13:00; 13:10; 13:20; 13:30; 13:40; 13:50; 14:10; 14:20; 14:30; 14:40; 14:50; 15:00; 15:10; 15:20; 15:30; 15:40; 15:50; 16:00; 16:10; 16:20; 16:30; 16:40; 16:50; 17:00; 17:10; 17:20; 17:30; 17:40; 17:50; 18:00; 18:10; 18:20; 18:30; 18:40; 18:50; 19:00; 19:10; 19:20; 19:30; 19:40; 19:50; 20:00; 20:10; 20:20; 20:30; 20:40; 20:50; 21:00; 21:10; 21:20; 21:30.

    МІКРАРАЁН-6

    06:00; 06:30; 06:40; 06:50; 07:00; 07:10; 07:20; 07:30; 07:40; 07:50; 08:00; 08:10; 08:20; 08:30; 08:40; 08:50; 09:00; 09:10; 09:20; 09:30; 09:40; 09:50; 10:00; 10:10; 10:20; 10:30; 10:50; 11:00; 11:20; 11:40; 11:50; 12:00; 12:10; 12:20; 12:30; 12:40; 12:50; 13:00; 13:10; 13:20; 13:30; 13:40; 13:50; 14:00; 14:10; 14:30; 14:40; 14:50; 15:00; 15:10; 15:20; 15:30; 15:40; 15:50; 16:00; 16:10; 16:20; 16:30; 16:40; 16:50; 17:00; 17:10; 17:20; 17:30; 17:40; 17:50; 18:00; 18:10; 18:20; 18:30; 18:40; 18:50; 19:00; 19:10; 19:30; 19:40; 19:50; 20:00; 20:10; 20:20; 20:30; 20:40; 20:50; 21:00; 21:10; 21:40; 21:50.

    4-Я ПАЛІКЛІНІКА
    06:02; 06:32; 06:42; 06:52; 07:02; 07:12; 07:22; 07:32; 07:42; 07:52; 08:02; 08:12; 08:22; 08:32; 08:42; 08:52; 09:02; 09:12; 09:22; 09:32; 09:42; 09:52; 10:02; 10:12; 10:22; 10:32; 10:52; 11:02; 11:22; 11:42; 11:52; 12:02; 12:12; 12:22; 12:32; 12:42; 12:52; 13:02; 13:12; 13:22; 13:32; 13:42; 13:52; 14:02; 14:12; 14:32; 14:42; 14:52; 15:02; 15:12; 15:22; 15:32; 15:42; 15:52; 16:02; 16:12; 16:22; 16:32; 16:42; 16:52; 17:02; 17:12; 17:22; 17:32; 17:42; 17:52; 18:02; 18:12; 18:22; 18:32; 18:42; 18:52; 19:02; 19:12; 19:32; 19:42; 19:52; 20:02; 20:12; 20:22; 20:32; 20:42; 20:52; 21:02; 21:12; 21:42; 21:52.

  • Маршрут №1007ТК

    Чыгуначны вакзал — Дымкі — Лядзішча

    ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
    06:00; 06:49; 07:05; 07:22; 07:38; 07:54; 08:11; 08:27; 08:43; 09:00; 09:16; 09:32; 09:49; 10:45; 11:01; 11:18; 11:34; 11:50; 12:07; 12:23; 12:39; 12:56; 13:12; 13:28; 13:45; 14:11; 14:27; 14:44; 15:00; 15:16; 15:33; 15:49; 16:05; 16:22; 16:38; 16:54; 17:11; 17:27; 17:43; 18:00; 18:56; 19:12; 19:29; 19:50; 20:01; 20:18; 20:50.

    ДЫМКІ
    05:45; 06:25; 07:14; 07:30; 07:47; 08:03; 08:19; 08:36; 08:52; 09:08; 09:25; 09:41; 09:57; 10:14; 11:10; 11:26; 11:43; 11:59; 12:15; 12:32; 12:48; 13:04; 13:21; 13:37; 13:53; 14:10; 14:36; 14:52; 15:09; 15:25; 15:41; 15:58; 16:14; 16:30; 16:47; 17:03; 17:19; 17:36; 17:52; 18:08; 18:25; 19:21; 19:37; 19:54; 20:26.

    ЛЯДЗІШЧА
    05:49; 06:29; 06:45; 07:02; 07:18; 07:34; 07:51; 08:07; 08:23; 08:40; 08:56; 09:12; 09:29; 09:45; 10:01; 10:18; 11:14; 11:30; 11:47; 12:03; 12:19; 12:36; 12:52; 13:08; 13:25; 13:41; 13:57; 14:14; 14:40; 14:56; 15:13; 15:29; 15:45; 16:02; 16:18; 16:34; 16:51; 17:07; 17:23; 17:40; 17:56; 18:12; 18:29; 19:25; 19:41; 19:58; 20:30.

  • Маршрут №1009ТК

    Падлесная —  Завод «Экран» — «Кавалеўскага»

    ГАРАЖЫ (в.г. Печы)
    05:49*; 05:59*; 06:09*; 06:29*; 06:41*; 06:51*; 07:01*; 07:11*; 07:23*; 07:33*; 07:43*; 08:05; 08:17; 08:27; 08:37; 08:47; 08:59; 09:09; 09:19; 09:41; 09:53; 10:03; 10:13; 10:29; 10:51; 11:03; 11:13; 11:35; 11:47; 11:57; 12:07; 12:19; 12:29; 12:39; 12:49; 13:11; 13:23; 13:33; 13:43; 13:55; 14:15; 14:25; 14:35; 14:57; 15:09; 15:19; 15:29; 15:41; 15:53*; 16:03*; 16:13*; 16:35*; 16:47*; 16:59*; 17:11*; 17:23*; 17:45; 17:55; 18:05; 18:27; 18:39; 18:51; 19:03; 19:15; 19:23; 19:33; 19:43; 20:05; 20:17; 20:29; 20:41; 20:53; 21:01; 21:09; 21:41; 21:53; 22:05; 22:17.
    * — рэйсы па маршруце 1029ТК да  Кавалеўскага (Здравушка-мілк»)
    ПЕЧЫ
    (Del)
    (* — рэйсы да «Здравушка-Мілк)

    4-Я ПАЛІКЛІНІКА (на завод «Экран»)
    (Del)

    МІКРАРАЁН ЗАВОДА «ЭКРАН»
    005:43; 05:55; 06:05; 06:25; 06:38*; 06:48*; 06:58*; 07:20*; 07:32*; 07:42*; 07:52*; 08:02*; 08:14*; 08:24*; 08:34*; 08:56; 09:08; 09:18; 09:28; 09:44; 10:04; 10:14; 10:24; 10:46; 10:58; 11:08; 11:18; 11:34; 11:44; 11:54; 12:04; 12:26; 12:38; 12:48; 12:58; 13:10; 13:30; 13:30; 13:40; 13:50; 14:12; 14:24; 14:34; 14:44; 14:56; 15:06; 15:16; 15:26; 15:48; 16:00; 16:10; 16:20; 16:32; 16:44*; 16:54*; 17:04*; 17:27*; 17:37*; 17:50*; 18:03*; 18:14*; 18:32; 18:42; 18:52; 19:14; 19:26; 19:38; 19:50; 20:02; 20:14; 20:24; 20:34; 20:56; 21:08; 21:20; 21:32; 21:44; 21:54; 22:02; 22:10.
    * — рэйсы па маршруце 1029ТК ад  Кавалеўскага (Здравушка-мілк»).

    КАВАЛЕЎСКАГА («ЗДРАВУШКА-МІЛК»)
    06:35; 06:45; 06:55; 07:17; 07:29; 07:39; 07:49; 07:59; 08:11; 08:21; 08:31; 16:41; 16:51; 17:01; 17:23; 17:35; 17:47; 17:59; 18:11..

    4-Я ПАЛІКЛІНІКА (на Печы)
    (del).

  • Маршрут №1010ТК

    Чыгуначны вакзал — Печы

    ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
    06:05; 06:17; 06:41; 06:53; 07:05; 07:17; 07:29; 07:41; 07:53; 08:05; 08:17; 08:29; 08:41; 08:53; 09:05; 09:29; 09:41; 09:53; 10:05; 10:29; 10:53; 11:05; 11:17; 11:29; 11:41; 11:53; 12:05; 12:17; 12:29; 12:41; 12:53; 13:05; 13:17; 13:29; 13:41; 13:53; 14:15; 14:27; 14:39; 14:51; 15:03; 15:15; 15:27; 15:39; 15:51; 16:03; 16:15; 16:27; 16:39; 16:51; 17:03; 17:15; 17:27; 17:39; 17:51; 18:03; 18:15; 18:27; 18:39; 18:51; 19:03; 19:15; 19:27; 19:39; 19:51; 20:03; 20:15; 20:39; 21:03.

    ПЕЧЫ
    06:17; 06:29; 06:41; 06:53; 07:05; 07:17; 07:29; 07:41; 07:53; 08:05; 08:17; 08:29; 08:41; 08:53; 09:05; 09:17; 09:29; 09:53; 10:05; 10:17; 10:29; 10:53; 11:17; 11:29; 11:41; 11:53; 12:05; 12:17; 12:29; 12:41; 12:53; 13:05; 13:17; 13:29; 13:41; 13:53; 14:05; 14:17; 14:39; 14:51; 15:03; 15:15; 15:27; 15:39; 15:51; 16:03; 16:15; 16:27; 16:39; 16:51; 17:03; 17:15; 17:27; 17:39; 17:51; 18:03; 18:15; 18:27; 18:39; 18:51; 19:03; 19:15; 19:27; 19:39; 19:51; 20:03; 20:15; 20:27; 20:39; 21:27.

  • Маршрут №1012ТК

    Чыгуначны вакзал — Пчэльнік

    ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
    06:02; 06:22; 06:32; 06:42; 06:52; 07:02; 07:12; 07:22*; 07:32; 07:42; 07:52; 08:02; 08:12; 08:22; 08:32; 08:42; 08:52; 09:02; 09:12; 09:22; 09:32; 09:42; 10:02; 10:12; 10:22; 10:32; 10:42; 11:02; 11:22; 11:42; 11:52; 12:02; 12:12; 12:22; 12:32; 12:42; 12:52; 13:02; 13:12; 13:22; 13:32; 13:42; 13:52; 14:02; 14:22; 14:32; 14:42; 14:52; 15:02; 15:12; 15:22; 15:32; 15:42; 15:52; 16:02; 16:12; 16:22; 16:32; 16:42; 16:52*; 17:02; 17:12; 17:22; 17:32; 17:42; 17:52; 18:02; 18:12; 18:22; 18:32; 18:42; 19:02; 19:12; 19:22; 19:32; 19:42; 19:52; 20:02; 20:12; 20:22; 20:32; 20:52.

    ПЧЭЛЬНІК
    06:17; 06:27; 06:37; 06:47; 06:57; 07:07; 07:17; 07:27; 07:37; 07:47; 07:57*; 08:07; 08:17; 08:27; 08:37; 08:47; 08:57; 09:07; 09:17; 09:27; 09:37; 09:47; 09:57; 10:07; 10:17; 10:37; 10:47; 10:57; 11:07; 11:17; 11:37; 11:57; 12:15; 12:27; 12:37; 12:47; 12:57; 13:07; 13:17; 13:27; 13:37; 13:47; 13:57; 14:07; 14:17; 14:27; 14:37; 14:57; 15:07; 15:17; 15:27; 15:37; 15:47; 15:57; 16:07; 16:17; 16:27; 16:37; 16:47; 16:57; 17:05; 17:17; 17:27*; 17:37; 17:37; 17:57; 18:07; 18:17; 18:27; 18:37; 18:47; 18:57; 19:07; 19:17; 19:37; 19:47; 19:57; 20:07; 20:17; 20:27; 20:37; 20:47; 21:07; 21:27.
    * — рэйсы па маршруце №1024ТК «Вакзал — Пчэльнік» праз вуліцу Леніна (Старабарысаў).

  • Маршрут №1013ТК

    Чыгуначны вакзал — Юшкевічы — Гара — Глівін

    ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
    06:00; 06:40*; 07:00*; 07:20*; 07:40*; 08:00*; 08:20***; 08:40; 09:20; 09:45; 10:25; 10:40; 11:05; 11:20; 11:45; 11:55**; 12:25*; 12:40*; 13:05; 13:20; 13:45; 14:00; 14:25; 14:50; 15:15; 15:30; 15:50; 16:10; 16:25*; 16:50*; 17:05*; 17:30*; 17:45**; 18:10*; 18:30; 18:45***; 19:10; 19:30; 19:50**; 20:10; 20:50.
    (* — рэйсы маршруце №1021ТК «Вакзал — Гара»; ** — рэйсы маршруце №1033ТК «Вакзал — Глівін», *** — рэйсы маршруце №1021АТК «Вакзал — Гара-2»).

    ГАРА-1
    06:57; 07:17; 07:37; 07:57; 08:17; 08:40; 12:42; 12:57; 16:42; 17:07; 17:22; 17:47; 18:27; 19:07.

    ГАРА-2
    08:37; 19:03.

    ГЛІВІН
    06:30; 12:15; 18:11; 10:10; 20:20.

    ЮШКЕВІЧЫ
    05:50; 06:20; 06:40; 07:00; 07:20; 07:40; 08:00; 08:20; 08:40; 09:00; 09:40; 10:05; 10:45; 11:00; 11:25; 11:40; 12:05; 12:20; 12:45; 13:00; 13:25; 13:40; 14:05; 14:20; 14:45; 15:10; 15:30; 15:50; 16:10; 16:30; 16:50; 17:10; 17:30; 17:50; 18:10; 18:30; 18:50; 19:10; 19:30; 19:50; 20:10; 20:30.

  • Маршрут №1014ТК

    Падлесная — Раённая бальніца

    Падлесная — Раённая бальніца
    06:19; 07:54; 09:30; 11:24; 13:00; 14:46; 16:24; 18:16; 19:54 — Падлесная (Печы).
    06:31; 08:06; 09:42; 11:36; 13:12; 14:58; 16:36; 18:28; 20:06 — 4-я паліклініка.
    06:36; 08:11; 09:47; 11:41; 13:17; 15:03; 16:41; 18:33; 20:11 — АГУ.
    06:42; 08:17; 09:53; 11:47; 13:23; 15:09; 16:47; 18:39; 20:17 — Стадыён.
    06:47; 08:22; 09:58; 11:52; 13:28; 15:14; 16:52; 18:44; 20:22 — Паўла Рака.
    06:54; 08:29; 10:05; 11:59; 13:35; 15:21; 16:59; 18:51; 20:29 — Рынак.
    06:57; 08:32; 10:08; 12:02; 13:38; 15:24; 17:02; 18:54; 20:32 — Завод «Экран».

    Раённая бальніца — Падлесная
    07:06; 08:42; 10:32; 12:13; 13:58; 15:31; 17:12; 19:00; 20:42 — Раённая бальніца.
    07:12; 08:48; 10:38; 12:19; 14:04; 15:37; 17:18; 19:06; 20:48 — Белкаапсаюз.
    07:16; 08:53; 10:42; 12:23; 14:08; 15:41; 17:22; 19:10; 20:52 — Рынак.
    07:22; 08:59; 10:48; 12:29; 14:14; 15:47; 17:28; 19:16; 20:58 — Паўла Рака.
    07:26; 09:03; 10:52; 12:33; 14:18; 15:51; 17:32; 19:20; 21:02 — Стадыён.
    07:33; 09:09; 10:59; 12:40; 14:25; 15:58; 17:39; 19:27; 21:09  — АГУ.
    07:38; 09:14; 11:04: 12:45; 14:30; 16:03; 17:44; 19:32; 21:14 — 4-я паліклініка.

  • Маршрут №1015ТК

    Вулiца Панфiлава — Раённая бальніца

    [З 07.03.2019]

    ВУЛІЦА ПАНФІЛАВА
    06:30; 07:18**; 08:19; 09:03; 09:49; 11:17; 12:11; 12:55; 13:39*; 14:30; 15:27; 16:36*; 17:36; 18:42; 19:37; 20:41.
    Нататка: * — праз Акруговую (№1025ТК), ** — праз Кальварыю і Вуглы (№1035ТК).

    АКРУГОВАЯ
    07:13; 13:44; 16:41.

    КАЛЬВАРЫЯ
    07:25; 08:09; 12:01; 16:26; 17:26; 20:31.

    ВУГЛЫ
    07:28; 08:12; 12:04; 16:29; 17:29; 20:34.

    РАЁННАЯ БАЛЬНІЦА
    06:49**; 07:48*; 08:41; 09:27; 10:55; 11:40*; 12:33; 13:17; 14:08; 15:05; 16:05*; 17:05*; 18:20; 19:15; 20:10*.
    .

    Нататка: * — праз Кальварыю і Вуглы (№1035ТК), ** — праз Кальварыю, Вулгы і Акруговую (№1025ТК)

  • Маршрут №1016ТК

    4-я паліклініка — Панфілава — Акруговая

    [З 07.03.2019]

    4-Я ПАЛІКЛІНІКА
    05:50; 06:25; 06:40; 07:00; 07:35; 07:50; 08:04; 08:39; 08:54; 09:08; 10:23; 10:38; 10:52; 11:27; 11:42; 11:56; 12:36; 12:51; 13:05; 13:40; 13:55; 14:29; 15:04; 15:19; 15:38; 16:13; 16:28; 16:42*; 17:17*; 17:32*; 17:52*; 18:27*; 18:42*; 19:22; 19:57; 20:12; 20:26; 21:01; 21:16.
    Нататка: * — праз вуліцу Акруговую (№1026ТК)

    ВУЛІЦА АКРУГОВАЯ
    06:25; 07:02; 07:17; 17:16; 17:51; 18:06; 18:26; 19:01; 19:16.

    ВУЛІЦА ПАНФІЛАВА
    06:22*; 06:57*; 07:12*; 07:32; 08:07; 08:22; 08:36; 09:11; 09:26; 09:40; 10:55; 11:10; 11:24; 11:59; 12:14; 12:28; 13:08; 13:23; 13:37; 14:12; 14:27; 15:01; 15:36; 15:51; 16:10; 16:45; 17:00; 17:20; 17:55; 18:10; 18:50; 19:25; 19:40; 19:54; 20:29; 20:44; 20:58; 21:33; 21:48.
    Нататка: * — праз вуліцу Акруговую (№1026ТК).

  • Маршрут №1018ТК

    Чыгуначны вакзал — Мікрараён «Энка»

    ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
    06:24; 06:36; 06:48; 07:00; 07:12; 07:24; 07:38; 07:48; 08:00; 08:12; 08:24; 08:36; 08:48; 09:00; 09:12; 09:24; 09:48; 10:16; 10:28; 10:40; 10:52; 11:04; 11:16; 11:28; 11:40; 11:52; 12:04; 12:16; 12:28; 12:42; 12:52; 13:04; 13:18; 13:28; 13:40; 14:02; 14:14; 14:26; 14:38; 14:50; 15:04; 15:14; 15:26; 15:38; 15:50; 16:14; 16:26; 16:38; 16:50; 17:02; 17:14; 17:26; 17:38; 17:50; 18:18; 18:30; 18:42; 18:54; 19:06; 19:18; 19:30; 19:42; 19:54; 20:06.

    МІКРАРАЁН «ЭНКА»
    06:18; 06:42; 06:54; 07:06; 07:18; 07:30; 07:42; 07:54; 08:06; 08:18; 08:30; 08:42; 08:54; 09:06; 09:18; 09:30; 09:42; 10:06; 10:34; 10:46; 10:58; 11:10; 11:22; 11:34; 11:46; 11:58; 12:10; 12:22; 12:34; 12:46; 13:00; 13:10; 13:22; 13:36; 13:46; 13:58; 14:20; 14:32; 14:44; 11:56; 15:08; 15:20; 15:32; 15:44; 15:56; 16:08; 16:32; 16:44; 16:56; 17:08; 17:20; 17:32; 17:44; 17:56; 18:08; 18:36; 18:48; 19:00; 19:12; 19:24; 19:36; 19:48; 20:00; 20:12; 20:24.

  • Маршрут №1019ТК

    Чыгуначны вакзал — 2-я паліклініка

    ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
    06:30; 07:30; 08:30; 09:30; 11:30; 12:30; 13:30; 14:30; 16:25; 17:25; 18:25; 19:25.

    2-Я ПАЛІКЛІНІКА
    07:00; 08:00; 09:00; 10:00; 12:00; 13:00; 14:00; 15:00; 15:55; 16:55; 17:55; 18:55; 19:55.

  • Маршрут №1020ТК

    4-я паліклініка — Лядзішча

    4-Я ПАЛІКЛІНІКА
    06:08; 07:04; 07:28; 08:00; 08:24; 08:56; 09:20; 10:48; 11:12; 11:44; 12:08; 12:40; 13:04; 13:36; 14:00; 14:42; 15:06; 15:38; 16:02; 16:34; 16:58; 17:30; 17:54; 18:26; 18:50; 19:22; 19:46; 20:18.

    ЛЯДЗІШЧА
    06:36; 07:00; 07:32; 07:56; 08:28; 08:52; 09:24; 09:48; 11:16; 11:40; 12:12; 12:36; 13:08; 13:32; 14:04; 14:28; 15:10; 15:34; 16:06; 16:30; 17:02; 17:26; 17:58; 18:22; 18:54; 19:18; 19:50; 20:46.

  • Маршрут №1022ТК

    Мікрараён-6 — Вуліца Панфілава
    [З 07.03.2019]

    МІКРАРАЁН-6
    06:05; 07:17; 08:22; 09:27; 11:12; 12:17; 13:22; 14:47; 15:52; 16:57*; 18:08*; 19:39; 20:44.
    Нататка: * — праз вуліцу Акруговую (№1023ТК)

    ВУЛІЦА АКРУГОВАЯ
    06:41; 17:30; 18:41.

    ВУЛІЦА ПАНФІЛАВА
    06:36*; 07:48; 08:53; 09:58; 11:43; 12:48; 13:53; 15:18; 16:23; 17:34; 19:05; 20:10; 21:15.
    * — праз вуліцу Акруговую (№1023ТК)

  • Маршрут №1030ТК

    Чыгуначны вакзал — Мікрараён-3

    ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
    06:18; 06:45; 06:58; 07:10; 07:25; 07:38; 07:50; 08:05; 08:18; 08:30; 08:45; 09:10; 09:25; 09:38; 09:50; 10:18; 10:45; 10:58; 11:10; 11:25; 11:38; 11:50; 12:05; 12:18; 12:30; 12:45; 12:58; 13:10; 13:25; 13:38; 13:50; 14:15; 14:28; 14:40; 14:55; 15:08; 15:20; 15:35; 15:48; 16:00; 16:15; 16:28; 16:40; 16:55; 17:08; 17:20; 17:48; 18:15; 18:40; 18:55; 19:08; 19:20; 19:35; 19:48; 20:00; 20:15; 20:28; 20:40; 20:55; 21:08.

    МІКРАРАЁН-3

    06:25; 06:38; 06:50; 07:05; 07:18; 07:30; 07:45; 07:58; 08:10; 08:25; 08:38; 08:50; 09:05; 09:30; 09:45; 09:58; 10:10; 10:38; 11:05; 11:18; 11:30; 11:45; 11:58; 12:10; 12:25; 12:38; 12:50; 13:05; 13:18; 13:30; 13:45; 13:58; 14:10; 14:35; 14:48; 15:00; 15:15; 15:28; 15:40; 15:55; 16:08; 16:20; 16:35; 16:48; 17:00; 17:15; 17:28; 17:40; 18:08; 18:35; 19:00; 19:15; 19:28; 19:40; 19:55; 20:08; 20:20; 20:35; 20:48; 21:00; 21:15; 21:28.

  • Маршрут №1031ТК

    Вуліца Сянная — 6-ы мікрараён

    ВУЛІЦА СЯННАЯ
    05:45; 06:15; 06:45; 07:20; 07:55; 08:30; 09:00; 09:30; 10:00; 10:30; 11:00; 11:30; 12:00; 12:30; 14:40; 15:10; 15:40; 16:10; 16:40; 17:10; 17:45; 18:10; 18:45; 19:10; 19:45; 20:10; 20:40.

    6-Ы МІКРАРАЁН
    05:40; 06:15; 06:45; 07:20; 07:52; 08:27; 09:00; 09:30; 10:00; 10:30; 11:00; 11:30; 12:00; 14:10; 14:37; 15:10; 15:40; 16:10; 16:40; 17:12; 17:40; 18:15; 18:40; 19:15; 19:40; 20:10.

    ВУЛІЦА СЯННАЯ
    06:15; 06:45; 07:20; 07:55; 08:30; 09:00; 09:30; 10:00; 10:30; 11:00; 11:30; 12:00; 12:30; 13:40; 14:40; 15:10; 15:40; 16:10; 16:40; 17:10; 17:45; 18:10; 18:45; 19:10; 19:45; 20:10; 20:40.

    6-Ы МІКРАРАЕН
    05:40; 06:45; 07:20; 07:52; 08:27; 09:00; 09:30; 10:00; 10:30; 11:00; 11:30; 12:00; 12:30; 14:10; 14:37; 15:10; 15:40; 16:10; 16:40; 17:12; 17:40; 18:15; 18:40; 19:15; 19:40; 20:10.

    Глядзець расклад маршруту №1031ТК па ўсіх прыпынках

  • Маршрут №1032

    Печы — Лядзішча

    ПЕЧЫ
    06:39; 07:20; 07:39; 08:20; 08:39; 09:20; 09:45; 10:20; 11:10; 11:40; 12:10; 12:40; 13:10; 13:45; 14:15; 14:45; 15:15; 15:45; 16:17; 16:45; 17:15; 17:45; 18:20; 18:45; 19:35; 20:05; 21:05.

    4-Я ПАЛІКЛІНІКА (на Лядзішча)
    06:48; 07:29; 07:48; 08:29; 08:48; 09:29; 09:54; 10:29; 11:19; 11:49; 12:19; 12:49; 13:18; 13:54; 14:24; 14:54; 15:24; 15:54; 16:26; 16:54; 17:24; 17:54; 18:29; 18:54; 19:44; 20:14; 21:14.

    ЛЯДЗІШЧА
    06:10; 06:50; 07:10; 07:50; 08:10; 08:50; 09:10; 09:50; 10:15; 10:50; 11:40; 12:10; 12:40; 13:10; 13:40; 14:15; 14:45; 15:15; 15:45; 16:15; 16:45; 17:15; 17:45; 18:15; 18:50; 19:15; 20:05; 20:35.

    4-Я ПАЛІКЛІНІКА (на Печы)
    06:30; 07:10; 07:30; 08:10; 08:30; 09:10; 09:30; 10:10; 10:35; 11:10; 12:00; 12:30; 13:00; 13:30; 14:00; 14:35; 15:05; 15:35; 16:05; 16:35; 17:05; 17:35; 18:05; 18:35; 19:10; 19:35; 20:25; 20:55.

  • Маршрут №1911ТК

    Чыгуначны вакзал — Завод «Экран»

    ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
    05:55; 06:05; 06:14; 06:23; 06:32; 06:41; 06:51; 07:01; 07:10; 07:19; 07:28; 07:37; 07:47; 07:57; 08:06; 08:15; 08:24; 08:33; 08:42; 08:52; 09:03; 09:19; 09:36; 09:51; 10:07; 10:24; 10:34; 10:42; 10:52; 11:01; 11:11; 11:21; 11:30; 11:39; 11:48; 11:57; 12:07; 12:17; 12:26; 12:35; 12:44; 12:53; 13:03; 13:13; 13:22; 13:31; 13:40; 13:57; 14:14; 14:30; 14:39; 14:48; 14:57; 15:06; 15:16; 15:26; 15:35; 15:44; 15:53; 16:02; 16:12; 16:22; 16:31; 16:40; 16:49; 16:58; 17:08; 17:18; 17:27; 17:36; 17:45; 17:54; 18:03; 18:13; 18:24; 18:40; 18:57; 19:12; 19:28; 19:45; 19:55; 20:04; 20:13; 20:22; 20:32; 20:42; 20:51; 21:00; 21:09; 21:18; 21:28; 21:38; 21:47; 21:56; 22:05; 22:14; 22:24; 22:34; 22:43.

    ЗАВОД «ЭКРАН»
    05:35; 05:44; 05:53; 06:02; 06:11; 06:21; 06:31; 06:40; 06:49; 06:58; 07:07; 07:17; 07:27; 07:36; 07:45; 07:54; 08:03; 08:13; 08:23; 08:32; 08:41; 08:50; 08:59; 09:08; 09:18; 09:28; 09:45; 10:01; 10:16; 10:33; 10:50; 11:09; 11:18; 11:27; 11:37; 11:47; 11:56; 12:05; 12:14; 12:23; 12:33; 12:43; 12:52; 13:01; 13:10; 13:19; 13:29; 13:39; 13:48; 13:57; 14:06; 14:23; 14:39; 14:55; 15:04; 15:13; 15:23; 15:32; 15:42; 15:52; 16:01; 16:10; 16:19; 16:28; 16:38; 16:48; 16:57; 17:06; 17:15; 17:24; 17:24; 17:44; 17:53; 18:02; 18:11; 18:20; 18:29; 18:29; 18:49; 19:06; 19:23; 19:37; 19:54; 20:11; 20:21; 20:30; 20:39; 20:48; 20:58; 21:08; 21:17; 21:26; 21:35; 21:44; 21:54; 22:04; 22:13; 22:22; 22:31; 22:40; 22:50; 23:00.

  • Маршрут №1917ТК

    4-я паліклініка — Завод «Экран» — Кавалеўскага

    4-Я ПАЛІКЛІНІКА
    05:53*; 06:23*; 07:05*; 07:41*; 08:19; 08:51; 09:23; 09:56; 11:06*; 11:38*; 12:11; 12:44; 13:12; 13:43; 14:29; 15:00*; 15:33; 16:09*; 16:50; 17:26; 17:49; 18:25*; 18:52*; 20:20*; 21:35.
    (* — рэйсы па маршруце №1927ТК да Кавалеўскага («Зравушка-мілк»).)

    МІКРАРАЁН ЗАВОДА «ЭКРАН»
    06:33; 07:08; 07:47; 08:19; 08:51; 09:23; 10:35; 10:30; 11:41; 12:15; 12:43; 13:15; 13:45; 14:18; 15:01; 15:39; 16:15; 16:49; 17:20; 17:56; 18:23; 19:08; 19:48; 21:02.

    КАВАЛЕЎСКАГА
    06:30; 07:05; 07:44; 08:16; 11:39; 12:12; 15:36; 16:12; 16:46; 19:05; 19:45; 20:59.

  • Маршрут №1918ТК

    Чыгуначны Вакзал — Стадыён

    ЧЫГУНАЧНЫ ВАКЗАЛ
    06:11; 06:26; 06:40; 06:55; 07:09; 07:24; 07:39; 07:53; 08:08; 08:22; 08:37; 09:50; 10:04; 10:19; 10:33; 10:48; 11:03; 11:17; 11:32; 11:46; 12:01; 12:16; 12:30; 12:45; 12:59; 13:14; 13:29; 13:43; 13:58; 14:12; 14:27; 15:07; 15:21; 15:36; 15:50; 16:05; 16:20; 16:34; 16:49; 17:03; 17:18; 17:33; 17:47; 18:02; 18:16; 18:31; 18:46; 19:00; 19:15; 19:29; 19:44.

    АЎТАВАКЗАЛ
    На Стадыён: 6:21; 6:36; 6:50; 7:05; 7:19; 7:34; 7:49; 8:03; 8:18; 8:32; 8:47; 10:00; 10:14; 10:29; 10:43; 10:58; 11:13; 11:27; 11:42; 11:56; 12:11; 12:26; 12:40; 12:55; 13:09; 13:24; 13:39; 13:53; 14:08; 14:22; 14:37; 15:17; 15:31; 15:46; 16:00; 16:15; 16:30; 16:44; 16:59; 17:13; 17:28; 17:43; 17:57; 18:12; 18:26; 18:41; 18:56; 19:10; 19:25; 19:39; 19:54.
    На Вакзал: 6:09; 6:23; 6:38; 6:52; 7:07; 7:22; 7:36; 7:51; 8:05; 8:20; 8:35; 8:49; 9:04; 9:18; 9:33; 10:46; 11:00; 11:15; 11:29; 11:44; 11:59; 12:13; 12:28; 12:42; 12:57; 13:12; 13:26; 13:41; 13:55; 14:10; 14:25; 14:39; 14:54; 15:08; 15:23; 16:03; 16:17; 16:32; 16:46; 17:01; 17:16; 17:30; 17:45; 17:59; 18:14; 18:29; 18:43; 18:58; 19:12; 19:27; 19:42; 19:56; 20:11; 20:25..

    ВУЛІЦА ЛЮСІ ЧАЛОЎСКАЙ
    На Стадыён: 6:35; 6:50; 7:04; 7:19; 7:33; 7:48; 8:03; 8:17; 8:32; 8:46; 9:01; 10:14; 10:28; 10:43; 10:57; 11:12; 11:27; 11:41; 11:56; 12:10; 12:25; 12:40; 12:54; 13:09; 13:23; 13:38; 13:53; 14:07; 14:22; 14:36; 14:51; 15:31; 15:45; 16:00; 16:14; 16:29; 16:44; 16:58; 17:13; 17:27; 17:42; 17:57; 18:11; 18:26; 18:40; 18:55; 19:10; 19:24; 19:39; 19:53; 20:08.
    На Вакзал: 5:53; 6:07; 6:22; 6:36; 6:51; 7:06; 7:20; 7:35; 7:49; 8:04; 8:19; 8:33; 8:48; 9:02; 9:17; 10:30; 10:44; 10:59; 11:13; 11:28; 11:43; 11:57; 12:12; 12:26; 12:41; 12:56; 13:10; 13:25; 13:39; 13:54; 14:09; 14:23; 14:38; 14:52; 15:07; 15:47; 16:01; 16:16; 16:30; 16:45; 17:00; 17:14; 17:29; 17:43; 17:58; 18:13; 18:27; 18:42; 18:56; 19:11; 19:26; 19:40; 19:55; 20:09..

    СТАДЫЁН
    05:45; 05:59; 06:14; 06:28; 06:43; 06:58; 07:12; 07:27; 07:41; 07:56; 08:11; 08:25; 08:40; 08:54; 09:09; 10:22; 10:36; 10:51; 11:05; 11:20; 11:35; 11:49; 12:04; 12:18; 12:33; 12:48; 13:02; 13:17; 13:31; 13:46; 14:01; 14:15; 14:30; 14:44; 14:59; 15:39; 15:53; 16:08; 16:22; 16:37; 16:52; 17:06; 17:21; 17:35; 17:50; 18:05; 18:19; 18:34; 18:48; 19:03; 19:18; 19:32; 19:47; 20:01.

    4-Я ПАЛІКЛІНІКА (на вул. Л. Чалоўскай)
    06:23; 6:38; 6:52; 7:07; 7:21; 7:36; 7:51; 8:05; 8:20; 8:34; 8:49; 10:02; 10:16; 10:31; 10:45; 11:00; 11:15; 11:29; 11:44; 11:58; 12:13; 12:28; 12:42; 12:57; 13:11; 13:26; 13:41; 13:55; 14:10; 14:24; 14:39; 15:19; 15:33; 15:48; 16:02; 16:17; 16:32; 16:46; 17:01; 17:15; 17:30; 17:45; 17:59; 18:14; 18:28; 18:43; 18:58; 19:12; 19:27; 19:41; 19:56.

    МІКРАРАЁН-6 (На Вакзал)
    06:03; 6:17; 6:32; 6:46; 7:01; 7:16; 7:30; 7:45; 7:59; 8:14; 8:29; 8:43; 8:58; 9:12; 9:27; 10:40; 10:54; 11:09; 11:23; 11:38; 11:53; 12:07; 12:22; 12:36; 12:51; 13:06; 13:20; 13:35; 13:49; 14:04; 14:19; 14:33; 14:48; 15:02; 15:17; 15:57; 16:11; 16:26; 16:40; 16:55; 17:10; 17:24; 17:39; 17:53; 18:08; 18:23; 18:37; 18:52; 19:06; 19:21; 19:36; 19:50; 20:05; 20:19.

    МЯСАКАМБІНАТ
    6:15; 6:29; 6:44; 6:58; 7:13; 7:28; 7:42; 7:57; 8:11; 8:26; 8:41; 8:55; 9:10; 9:24; 9:39; 10:52; 11:06; 11:21; 11:35; 11:50; 12:05; 12:19; 12:34; 12:48; 13:03; 13:18; 13:32; 13:47; 14:01; 14:16; 14:31; 14:45; 15:00; 15:14; 15:29; 16:09; 16:23; 16:38; 16:52; 17:07; 17:22; 17:36; 17:51; 18:05; 18:20; 18:35; 18:49; 19:04; 19:18; 19:33; 19:48; 20:02; 20:17; 20:31.


При копировании расписания, указывайте активную ссылку на главную страницу нашего сайта.

В зависимости от условий движения могут быть отклонения от указанного времени.
По ст.219 «Правил автомобильных перевозок пассажиров» допускается отклонение от графика движения от -3 до +5 минут.